YARDIM LÜTFEN OYNAYACAKM OYUNU AMA HANGİ SERVERA NEREYE GİREYİM NASIL EDEYİM :d
TÜRK YOKMU YA
2 posts · 2006-09-07 06:24:09 to 2006-09-11 03:35:45
Я не понимаю ни cлова, прошу перевеcти на английcкий!
2 posts · 2006-09-07 06:24:09 to 2006-09-11 03:35:45